Novinky ze školky

NOVINKY ZE ŠKOLKY - Květen 2023

 

Ovocná slavnost

Jednoho krásného odpoledne jsme se opět všichni sešli na školní zahradě. Každá třída vystoupila s tanečkem, písničkou a poté si všichni zatancovali tanec „BERUŠKA“. Po kulturní části přišly na řadu soutěže na téma OVOCE. Děti soutěžily a obdržely razítka, a pokud získaly všechna, mohly si vyzvednout odměnu.

  

   

Výstava motýlů ve Fata Morganě

Začátkem května jsme také navštívili Výstavu tropických motýlů ve Fata Morganě. Děti měly možnost prohlédnout si motýly z celého světa, dozvěděly se mnoho informací o jejich vývoji i životě.

 

Jízdní policie

V květnu jsme uskutečnili výlet za poznáním práce Jízdní policie ČR. Program připravený policií se dětem velice líbil. Mohly si pohladit koně, vidět stáje, dozvědět se vše o jejich náročné práci, viděly koně v akcích, jak se nebojí dělobuchů, ohně a dalších nebezpečných situací.

  

 

Novinky ze školky květen 2023

Novinky ze školky duben 2023

Novinky ze školky březen 2023

Novinky ze školky únor 2023

Novinky ze školky leden 2023

Novinky ze školky prosinec 2022

Novinky ze školky listopad 2022

Novinky ze školky říjen 2022

Novinky ze školky září 2022

 

Novinky ze školky červen 2022

Novinky ze školky květen 2022

Novinky ze školky duben 2022

Novinky ze školky březen 2022