Novinky ze školky

NOVINKY ZE ŠKOLKY  - Červen 2022

Rozloučení s předškoláky

V úterý 7. 6. se uskutečnilo slavnostní rozloučení s předškoláky. Protože nám nepřálo počasí, akce se musela přesunout z plánované zahrady do třídy Sluníček. Zpívaly se písničky, soutěžilo se a poté byly děti, které odcházejí do základní školy slavnostně pasovány na školáky, na památku obdržely knihy s věnováním, pamětní list, šátky s logem školy a medaile.

Mláďata

V měsíci červnu k nám opět zavítali členové ochránců přírody s přednáškou o světě mláďat. Také přinesli do školy štíra, mládě sovy a malého králíčka. Děti se dozvěděly zajímavé informace o životě pavouků a mořských koníků. Bylo to velice poutavé a poučné vyprávění nejenom pro ně, ale i pro pedagogy.

Měsíc červen se nachýlil ke svému závěru a prázdniny se přiblížily. Chtěli bychom popřát všem dětem, rodičům, pedagogům i dalším zaměstnancům školy krásné, klidné prožití prázdninových chvil, odpočinek, jak pasivní, ale i aktivní, užijte si volné chvíle se svými rodinami a přáteli, a 1. září školákům úspěchy v další neméně důležité životní etapě. A na vás ostatní, jak děti, tak rodiče se budeme opět těšit.

Krásné léto

Novinky ze školky červen 2022