Novinky ze školky

NOVINKY ZE ŠKOLKY  - Červen 2022

 

Rozloučení s předškoláky

V úterý 7. 6. se uskutečnilo slavnostní rozloučení s předškoláky. Protože nám nepřálo počasí, akce se musela přesunout z plánované zahrady do třídy Sluníček. Zpívaly se písničky, soutěžilo se a poté byly děti, které odcházejí do základní školy slavnostně pasovány na školáky, na památku obdržely knihy s věnováním, pamětní list, šátky s logem školy a medaile.

Mláďata

V měsíci červnu k nám opět zavítali členové ochránců přírody s přednáškou o světě mláďat. Také přinesli do školy štíra, mládě sovy a malého králíčka. Děti se dozvěděly zajímavé informace o životě pavouků a mořských koníků. Bylo to velice poutavé a poučné vyprávění nejenom pro ně, ale i pro pedagogy.                               

Měsíc červen se nachýlil ke svému závěru a prázdniny se přiblížily. Chtěli bychom popřát všem dětem, rodičům, pedagogům i dalším zaměstnancům školy krásné, klidné prožití prázdninových chvil, odpočinek, jak pasivní, ale i aktivní, užijte si volné chvíle se svými rodinami a přáteli, a 1. září školákům úspěchy v další neméně důležité životní etapě. A na vás ostatní, jak děti, tak rodiče se budeme opět těšit.

Krásné léto

 

Novinky ze školky červen 2022

Novinky ze školky květen 2022

Novinky ze školky duben 2022

Novinky ze školky březen 2022