Novinky ze školky

NOVINKY ZE ŠKOLKY  - Únor 2023

Eko program- Ptáci ve městě

V únoru opět do školy zavítali pracovníci podniku LESY HL. MĚSTA PRAHY a zajímavou formou dětem přiblížili život ptáčků ve městech v zimním období. Vyprávěli, čím se živí, jak tráví zimní období, a co všechno musí dělat, aby zimu přežili.

      

 

Karneval

Na karnevalové veselí přišla dětem zazpívat a zahrát děvčata Katka a Gábina s programem a soutěžemi, které měly nejenom děti pobavit, ale i vzdělat. Rodiče dětem připravili krásné a vtipné masky. Všichni si tento den užili a budeme se těšit na další zábavná dopoledne či odpoledne v naší škole.

     

 

 

Novinky ze školky únor 2023

Novinky ze školky leden 2023

Novinky ze školky prosinec 2022

Novinky ze školky listopad 2022

Novinky ze školky říjen 2022

Novinky ze školky září 2022

 

Novinky ze školky červen 2022

Novinky ze školky květen 2022

Novinky ze školky duben 2022

Novinky ze školky březen 2022